Laatste update 1 november 2021

 Wij zijn een golfbiljartclub met twee ploegen in de nationale competitie  (BNV):                 

 Twee ploegen in ERE- nationaal

 

 We hebben zes ploegen in de verbondscompetitie van Mechelen - Lier  (GBML):        

 Drie ploegen in Ere afdeling en één ploeg in 2de afdeling op vrijdag.

 Eén ploeg in Ere afdeling en één in 1ste afdeling op zaterdag.

 

 We nemen met twee ploegen deel in de kompetitie Machelen-Diegem  (GVMD):

 Eén ploeg in de 1ste afdeling en één in 2de afdeling op dinsdag of woensdag.

 

 Ook een ploeg in de Beker van Belgie voor Veteranen  (BVB):

 De wedstrijden worden gespeeld in cafe "Paradijs" met allemaal spelers van onze club.

 

 Om uit de rode cijfers te blijven organiseren we meerdere tornooien in de periode eind oktober tot half november

 Op deze website vindt je :  de speelkalenders en klassementen, informatie voor onze leden ,

 alles over het tornooi en een clubgeschiedenis in afleveringen.

 We wensen U een aangename kennismaking met onze club en zijn activiteiten !

Volgende wedstrijden seizoen 2021-2022

GVMD dinsdag

2 november 2021

20u

Veltem

Peulis 1

GVMD dinsdag

2 november 2021

20u

Supra Boys 3

Peulis 2

GBML vrijdag

5 november 2021

19u30

Peulis 1

Cosmos 1

GBML vrijdag

5 november 2021

19u30

Peulis 2

Belle Vue 1

GBML vrijdag

5 november 2021

19u30

Cosmos 2

Peulis 3

GBML vrijdag

5 november 2021

19u30

Belle Vue 2

Peulis 4

BNV zaterdag

6 november 2021

18u

Peulis 1

Esquina

BNV zaterdag

6 november 2021

18u

Peulis 2

Vrede Bal

GBML zaterdag

6 november 2021

19u

De Sporthal 1

Peulis 1

GBML zaterdag

6 november 2021

19u

De Sporthal 5

Peulis 2

GVMD woensdag

10 november 2021

20u

Peulis 1

Amadeus

GVMD woensdag

10 november 2021

20u

Peulis 2

Onder Den Toren 4

GBML vrijdag

12 november 2021

19u30

Rode Bal 1

Peulis 1

GBML vrijdag

12 november 2021

19u30

Cosmos 1

Peulis 2

GBML vrijdag

12 november 2021

19u30

Peulis 3

Relst

GBML vrijdag

12 november 2021

19u30

Peulis 4

De Sporthal 5

BNV zaterdag

13 november 2021

18u

Vrede Bal

Peulis 1

BNV zaterdag

13 november 2021

18u

De Dreamers 2

Peulis 2

GBML zaterdag

13 november 2021

19u

Peulis 1

De Sporthal 4

GBML zaterdag

13 november 2021

19u

Peulis 2

Vliegende Bil 1

GVMD dinsdag

16 november 2021

20u

Neder De Luxe 1

Peulis 1

GVMD dinsdag

16 november 2021

20u

Pigeon d'Or 2

Peulis 2

GBML vrijdag

19 november

19u30

Peulis 1

Rode Bal 2

GBML vrijdag

19 november

19u30

Peulis 2

Rode Bal 1

GBML vrijadg

19 november

19u30

De Plekpot 1

Peulis 3

GBML vrijdag

19 november

19u30

Rode Bal 4

Peulis 4

BNV zaterdag

20 november

18u

Peulis 1

De Dreamers 2

BNV zaterdag

20 november

18u

Peulis 1

Amici

GBML zaterdag

20 november

19u

Belle Vue 1

Peulis 1

GBML zaterdag

20 november

19u

Centrum 2

Peulis 2

GVMD woensdag

24 november

20u

Peulis 1

Osselstar

GVMD woensdag

24 november

20u

Peulis 2

Terrasboys 2

GBML vrijdag

26 november

19u30

Beneden Den Berg 1

Peulis 1

GBML vrijdag

26 november

19u30

Rode Bal 2

Peulis 2

GBML vrijdag

26 november

19u30

Peulis 3

Onder Den Toren 1

GBML vrijdag

26 november

19u30

Peulis 4

Beneden Den Berg 2

BNV zaterdag

27 november

18u

Amici

Peulis 1

BNV zaterdag

27 november

18u

De Stoempers

Peulis 2

GBML zaterdag

27 november

19u

Peulis 1

De Plekpot

GBML zaterdag

27 november

19u

Peulis 2

Toeternietoe

GVMD dinsdag

30 november

20u

Sporthal Veltem

Peulis 1

GVMD dinsdag

30 november

20u

Vrede Bal 4

Peulis 2

GBML vrijdag

3 december

19u30

Peulis 1

Onder Den Toren 2

GBML vrijdag

3 december

19u30

Peulis 2

Beneden Den Berg 1

GBML vrijdag

3 december

19u30

De Sporthal 1

Peulis 3

GBML vrijdag

3 december

19u30

Supra Boys 3

Peulis 4

BNV zaterdag

4 december

18u

Peulis 1

De Stoempers

BNV zaterdag

4 december

18u

Peulis 2

Kalfort Sportief

GVMD woensdag

7 december

20u

Peulis 1

De Plekkerboys

GVMD woensdag

7 december

20u

Peulis 2

The Candy Boys

GBML vrijdag

10 december

19u30

De Sporthal 1

Peulis 1

GBML vrijdag

10 december

19u30

Peulis 2

Onder Den Toren 2

GBML vrijdag

10 december

19u30

Peulis 3

Belle Vue 1

GBML vrijdag

10 december

19u30

Green Garden 2

Peulis 4